VODAFONE TÜRKİYE’YE MARTECH’TE 4 ÖDÜL BİRDEN

Vodafone Türkiye, pazarlama sektörünün prestijli ödül programlarından MarTech Awards’ta 4 ödül birden aldı.

VODAFONE TÜRKİYE’YE MARTECH’TE 4 ÖDÜL BİRDEN

 

Vodafone Türkiye, pazarlama sektörünün prestijli ödül programlarından MarTech Awards’ta 4 ödül birden aldı. Şirket, pazarlama alanındaki yenilikçi uygulamalarıyla “En İyi Ölçümleme Teknolojisi”, “Açık Hava Ünitelerinde En İyi Teknoloji Kullanımı”, “Telekomünikasyon Sektöründe En İyi Teknoloji Kullanımı” ve “En İyi MarTech Ekosistemi Kullanımı” kategorilerinde ödüle layık görüldü.

 

6 Mart 2022 – Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Vodafone Türkiye, pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarını ödüllendirmek üzere Pazarlamasyon.com tarafından düzenlenen MarTech Awards’ta 4 ödül birden aldı. 

 

Şirket, Vodafone Her Şey Yanımda Lansmanı – Medialyzer TV Ölçümleme Projesi ile “En İyi Ölçümleme Teknolojisi” kategorisinde, Vodafone Evde Eş Zamanlı DOOH ve Audio Kullanımı ile “Açık Hava Ünitelerinde En İyi Teknoloji Kullanımı” kategorisinde, MarTech Araçlarının Kişiselleştirilmiş Teklif Sunumlarında Kullanımı ile “Telekomünikasyon Sektöründe En İyi Teknoloji Kullanımı” kategorisinde, MarTech Araçlarının Kişiselleştirilmiş Teklif Sunumlarında Kullanımı ile “En İyi MarTech Ekosistemi Kullanımı” kategorisinde ödüle layık görüldü.       

                             

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

 

“Vodafone olarak, pazarlama çalışmalarımızda yeni nesil teknolojilerin kullanımına önem veriyoruz. Milyonlarca müşterimizin her birinin kendine özel bir ürün önerisi olması için Yapa Zekâ ve kişiselleştirme araçlarından yararlanıyoruz. Vodafone Yanımda uygulamasında, internet sitemizde ve mağazalarımızdaki tabletlerde bizimle etkileşime geçen her müşterimizi, önceki kullanımlarından ve online davranışlarından yola çıkarak, Büyük Veri modelleri ve Makine Öğrenmesi teknolojisi ile sunduğumuz tekliflerle onun için en uygun ürün ve servislere yönlendiriyoruz. Performans pazarlamasında farklı reklam mecralarında Makine Öğrenmesi ile reklam yatırımı yapan Yapay Zekâ örneklerini kullanıyoruz. Bu anlayışla hayata geçirdiğimiz 4 projemizin pazarlama dünyasının önemli ödül programlarından MarTech Awards’ta ödüle layık görülmesinden mutluluk duyduk. Ödül alan projelerimizin hayata geçmesini yenilikçi bakış açısıyla mümkün kılan, emek veren tüm ekip arkadaşlarıma ve ajanslarımıza gönülden teşekkür ediyorum. Vodafone olarak, pazarlamada öncü uygulamalara imza atmaya devam edeceğiz.”

 

Toplam 60 kategoride ödül

 

Pazarlamasyon.com tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen MarTech Awards, pazarlama konusunda faydalanılan teknolojileri ve bu teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımını ödüllendiriyor. Pazarlama ve pazarlama iletişimi alanlarında teknoloji geliştirenler ile mevcut veya yeni teknolojileri pazarlama sorunlarının çözümünde başarıyla kullanan firmaları teşvik etmenin ve başarılarını belgelemenin amaçlandığı MarTech Awards ile sektöre örnek olacak, sektörün tüm taraflarının ders çıkarabileceği, ufuk açan vakalar ve teknolojiler ödüllendiriliyor. Bu yıl 5 ana kategori etrafında şekillenen 60 alt kategoride ödül verildi.  

 

 

Vodafone hakkında

Avrupa ve Afrika’nın en büyük teknoloji iletişimi şirketi olarak, kendi ölçeğinde benzersiz bir konuma sahibiz. İnovatif yaklaşımımız, teknolojimiz, bağlantı hizmetlerimiz, platformlarımız, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile bireylerin yaşam, kurumların çalışma şekillerini dönüştürüyoruz. 21 ülkede mobil ve sabit ağlar işletiyor, 52 ülkede daha mobil ağlarda iş ortaklıkları yürütüyoruz. 31 Aralık 2021 itibarıyla, 300 milyondan fazla mobil müşterimiz, 28 milyondan fazla sabit genişbant müşterimiz ve 22 milyondan fazla TV müşterimiz bulunuyor. 

Nesnelerin İnterneti (IoT) alanında dünya lideri bir şirket olarak, 142 milyondan fazla cihaz ve platformu birbirine bağlıyoruz. Bu bağlantıları sağlamak için benimsediğimiz inovatif yaklaşımla, toplumun daha temiz ve güvenli şehirler, daha iyi ulaşım ve daha gelişmiş tarım konularındaki beklentilerine yanıt veriyoruz. Dijital liderliğimizle, bir yandan devletlerin sağlık ve eğitim hizmetleri sunma, bir yandan da Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler (KOBİ'ler) başta olmak üzere kurumların müşterilerine hizmet sunma şekillerini dönüştürüyoruz. 

2022’de 15. yılını kutlayan M-Pesa ile Afrika’da finansal teknoloji alanına köklü değişiklikler getirdik. Bugün 51 milyondan fazla kişinin finansal hizmetlere güvenli, uygun maliyetli ve uygun bir şekilde erişmesini sağlayan M-Pesa, bölgenin en büyük finansal teknoloji platformu haline geldi.

Daha iyi bir gelecek için kapsayıcı ve sürdürülebilir bir dijital toplumu mümkün kılan bağlantı hizmetleri sunmayı amaçlıyoruz. 2040’a kadar net sıfır emisyon hedefine ulaşmak; 2025 yılına kadar Avrupa ve tüm operasyonlarımız genelinde elektriğin %100’ünü yenilenebilir kaynaklardan sağlamak; yedekli şebeke ekipmanımızın %100'ünü yeniden kullanmak, geri satmak veya geri dönüştürmek yoluyla gezegenimiz üzerindeki etkimizi azaltmak için önemli adımlar atıyoruz. Kırsaldaki toplulukların, öğrencilerin ve iş arayanların internete erişim olanaklarını genişletebilmek için proaktif çalışmalar yürütüyoruz. Vodafone Vakfı çatısı altında, 30 yılı aşkın bir süredir, Avrupa ve Afrika’daki toplulukları sağlık, eğitim ve eşitlik alanlarında desteklemeye devam ediyoruz.

Doğum ve ebeveyn izni politikalarımızla çeşitliliği ve dahiliyeti destekliyor; bağlantı çözümlerimizle kadınların güçlenmesini sağlıyor; kadınların, kız çocuklarının ve genel olarak tüm toplumun eğitime ve dijital becerilere erişimini mümkün kılıyoruz. Irk, etnik köken, engellilik hali, yaş, cinsel yönelim, cinsiyet kimliği, inanç, kültür veya din ayrımı yapmaksızın tüm bireylere saygı duyuyoruz. 

Daha fazla bilgi için www.vodafone.com adresini ziyaret edebilir, @VodafoneGroup Twitter hesabımızı takip edebilir ve www.linkedin.com/company/vodafone adresinden LinkedIn bağlantısı kurabilirsiniz.

07 Mar 2022 - 20:52 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Şanlı Bayrak Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Şanlı Bayrak Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Şanlı Bayrak Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Şanlı Bayrak Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.