• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • 17-19 Ekim 2023 Tarihlerinde Fuarizmir’De Gerçekleşecek. Moda Ve Hazır Giyim Sektörünün İhtiyaç Duyduğu Ürünleri Üreten Ve Bu Ürünlerin Ticaretini Yapan Tedarikçileri Bir Araya Getirecek.

17-19 Ekim 2023 Tarihlerinde Fuarizmir’De Gerçekleşecek. Moda Ve Hazır Giyim Sektörünün İhtiyaç Duyduğu Ürünleri Üreten Ve Bu Ürünlerin Ticaretini Yapan Tedarikçileri Bir Araya Getirecek.

Son dakika 17-19 Ekim 2023 tarihlerinde fuarizmir’de gerçekleşecek. Moda ve hazır giyim sektörünün ihtiyaç duyduğu ürünleri üreten ve bu ürünlerin ticaretini yapan tedarikçileri bir araya getirecek. haberleri ve 17-19 Ekim 2023 tarihlerinde fuarizmir’de gerçekleşecek. Moda ve hazır giyim sektörünün ihtiyaç duyduğu ürünleri üreten ve bu ürünlerin ticaretini yapan tedarikçileri bir araya getirecek. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. 17-19 Ekim 2023 tarihlerinde fuarizmir’de gerçekleşecek. Moda ve hazır giyim sektörünün ihtiyaç duyduğu ürünleri üreten ve bu ürünlerin ticaretini yapan tedarikçileri bir araya getirecek. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

17-19 Ekim 2023 Tarihlerinde Fuarizmir’De Gerçekleşecek. Moda Ve Hazır Giyim Sektörünün İhtiyaç Duyduğu Ürünleri Üreten Ve Bu Ürünlerin Ticaretini Yapan Tedarikçileri Bir Araya Getirecek. Haberleri

İzmir tekstilde dev buluşmaya hazır  

Hazır giyim sektörünün dev buluşması Fashion Prime – 6. Tekstil, Hazır Giyim Tedarikçileri ve Teknolojileri Fuarı, 17-19 Ekim 2023 tarihlerinde fuariz...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz