• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • 18 Ocak 2024 Tarihinde İtü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’Nde (İstanbul) “Siber Güvenlikte Kariyer” Ana Konusuyla; Sektörün İstihdam İle İlgili Mevcut Uygulamalarını Ve Sorunlarını Dile Getirdi.

18 Ocak 2024 Tarihinde İtü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’Nde (İstanbul) “Siber Güvenlikte Kariyer” Ana Konusuyla; Sektörün İstihdam İle İlgili Mevcut Uygulamalarını Ve Sorunlarını Dile Getirdi.

Son dakika 18 Ocak 2024 tarihinde İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde (İstanbul) “Siber Güvenlikte Kariyer” ana konusuyla; sektörün istihdam ile ilgili mevcut uygulamalarını ve sorunlarını dile getirdi. haberleri ve 18 Ocak 2024 tarihinde İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde (İstanbul) “Siber Güvenlikte Kariyer” ana konusuyla; sektörün istihdam ile ilgili mevcut uygulamalarını ve sorunlarını dile getirdi. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. 18 Ocak 2024 tarihinde İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde (İstanbul) “Siber Güvenlikte Kariyer” ana konusuyla; sektörün istihdam ile ilgili mevcut uygulamalarını ve sorunlarını dile getirdi. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

18 Ocak 2024 Tarihinde İtü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’Nde (İstanbul) “Siber Güvenlikte Kariyer” Ana Konusuyla; Sektörün İstihdam İle İlgili Mevcut Uygulamalarını Ve Sorunlarını Dile Getirdi. Haberleri

Siber güvenlikte en önemli eksiğimiz insan kaynağı

“Siber dünya var oldukça, siber güvenlik de var olacaktır” gerçeğinden hareketle Türkiye’nin siber güvenlik sorunlarını araştıran, çözüm yollarını tar...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz