• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • 2 Milyar Dolarlık İhracat Sağlayacak Olan Batı Anadolu Serbest Bölgesinin Resmi Açılışı Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat’In Katıldığı Törenle Yapıldı.

2 Milyar Dolarlık İhracat Sağlayacak Olan Batı Anadolu Serbest Bölgesinin Resmi Açılışı Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat’In Katıldığı Törenle Yapıldı.

Son dakika 2 milyar dolarlık ihracat sağlayacak olan Batı Anadolu Serbest Bölgesinin resmi açılışı Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat’ın katıldığı törenle yapıldı. haberleri ve 2 milyar dolarlık ihracat sağlayacak olan Batı Anadolu Serbest Bölgesinin resmi açılışı Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat’ın katıldığı törenle yapıldı. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. 2 milyar dolarlık ihracat sağlayacak olan Batı Anadolu Serbest Bölgesinin resmi açılışı Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat’ın katıldığı törenle yapıldı. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

2 Milyar Dolarlık İhracat Sağlayacak Olan Batı Anadolu Serbest Bölgesinin Resmi Açılışı Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat’In Katıldığı Törenle Yapıldı. Haberleri

20 Bin Kişiyi İstihdam Ederek, 2 Milyar Dolar İhracat Sağlayacak

Türkiye’nin 19. serbest bölgesi olan ve tam kapasiteye ulaştığında 20 bin kişiyi istihdam ederek, yılda 4 milyar dolarlık ticaret, 2 milyar dolarlık i...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz