• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • 30 Ağustos – 3 Eylül Tarihleri Arasında Ankara’Da Gerçekleştirilecek Teknofest Ziyaretçilerini Akıllı Giysileri İle Tanıştıracak.   

30 Ağustos – 3 Eylül Tarihleri Arasında Ankara’Da Gerçekleştirilecek Teknofest Ziyaretçilerini Akıllı Giysileri İle Tanıştıracak.   

Son dakika 30 Ağustos – 3 Eylül tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirilecek Teknofest ziyaretçilerini akıllı giysileri ile tanıştıracak.    haberleri ve 30 Ağustos – 3 Eylül tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirilecek Teknofest ziyaretçilerini akıllı giysileri ile tanıştıracak.    haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. 30 Ağustos – 3 Eylül tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirilecek Teknofest ziyaretçilerini akıllı giysileri ile tanıştıracak.    ile ilgili 1 haber listeleniyor.

30 Ağustos – 3 Eylül Tarihleri Arasında Ankara’Da Gerçekleştirilecek Teknofest Ziyaretçilerini Akıllı Giysileri İle Tanıştıracak.    Haberleri

DeFacto akıllı giysileri ile Teknofest’teki yerini aldı

Modanın yanı sıra teknoloji alanında sunduğu yenilikler ile de sektörüne öncülük eden DeFacto, Türkiye'nin ilk ve tek havacılık, uzay ve teknoloji fes...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz