• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • 983 Milyon Tl Olarak Gerçekleşti. Teb’İn Ekonomiye Ve Müşterilerine Sağladığı Desteğin En Önemli Göstergesi Olan Kredileri Toplam Aktiflerinin Yüzde 51.9’Unu Oluşturdu.

983 Milyon Tl Olarak Gerçekleşti. Teb’İn Ekonomiye Ve Müşterilerine Sağladığı Desteğin En Önemli Göstergesi Olan Kredileri Toplam Aktiflerinin Yüzde 51.9’Unu Oluşturdu.

Son dakika 983 milyon TL olarak gerçekleşti. TEB’in ekonomiye ve müşterilerine sağladığı desteğin en önemli göstergesi olan kredileri toplam aktiflerinin yüzde 51.9’unu oluşturdu. haberleri ve 983 milyon TL olarak gerçekleşti. TEB’in ekonomiye ve müşterilerine sağladığı desteğin en önemli göstergesi olan kredileri toplam aktiflerinin yüzde 51.9’unu oluşturdu. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. 983 milyon TL olarak gerçekleşti. TEB’in ekonomiye ve müşterilerine sağladığı desteğin en önemli göstergesi olan kredileri toplam aktiflerinin yüzde 51.9’unu oluşturdu. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

983 Milyon Tl Olarak Gerçekleşti. Teb’İn Ekonomiye Ve Müşterilerine Sağladığı Desteğin En Önemli Göstergesi Olan Kredileri Toplam Aktiflerinin Yüzde 51.9’Unu Oluşturdu. Haberleri

TEB’den ekonomiye 184,4 milyar TL destek

Türk Ekonomi Bankası (TEB), 2023 yılı üçüncü çeyrek finansal sonuçlarını açıkladı. 30 Eylül 2023 tarihi itibarıyla TEB’in aktif toplamı 355 milyar TL...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz