• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Ab Eğitim Ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Türkiye Ulusal Ajansı) Tarafından Sağlanan Hibe İle 2022 Yılından İtibaren Türkiye’De 4 Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinden 181 Öğrenciye Yurt Dışında Staj İmkânı Sağladı.

Ab Eğitim Ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Türkiye Ulusal Ajansı) Tarafından Sağlanan Hibe İle 2022 Yılından İtibaren Türkiye’De 4 Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinden 181 Öğrenciye Yurt Dışında Staj İmkânı Sağladı.

Son dakika AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Türkiye Ulusal Ajansı) tarafından sağlanan hibe ile 2022 yılından itibaren Türkiye’de 4 Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinden 181 öğrenciye yurt dışında staj imkânı sağladı. haberleri ve AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Türkiye Ulusal Ajansı) tarafından sağlanan hibe ile 2022 yılından itibaren Türkiye’de 4 Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinden 181 öğrenciye yurt dışında staj imkânı sağladı. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Türkiye Ulusal Ajansı) tarafından sağlanan hibe ile 2022 yılından itibaren Türkiye’de 4 Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinden 181 öğrenciye yurt dışında staj imkânı sağladı. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Ab Eğitim Ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Türkiye Ulusal Ajansı) Tarafından Sağlanan Hibe İle 2022 Yılından İtibaren Türkiye’De 4 Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinden 181 Öğrenciye Yurt Dışında Staj İmkânı Sağladı. Haberleri

ARÇELİK, MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİNE YURT DIŞINDA  STAJ İMKÂNI SAĞLIYOR

Arçelik; yurt dışında eğitim-öğretim, profesyonel gelişim gibi faaliyetlerle kurumlar arasında sınır ötesi değişim ve iş birliği fırsatı sunan Erasmus...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz