• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Anadolu Vakfı’Nın Bursiyerlerine Eğitim Ve Gelişim Fırsatları Sunduğu Mentorluk Programı’Nın 11. Dönemi Başladı. Programda Çevrimiçi Eğitimlerle Türkiye’Nin Dört Bir Yanındaki Bursiyerlerin Kişisel Gelişimlerine Katkıda Bulunuluyor.

Anadolu Vakfı’Nın Bursiyerlerine Eğitim Ve Gelişim Fırsatları Sunduğu Mentorluk Programı’Nın 11. Dönemi Başladı. Programda Çevrimiçi Eğitimlerle Türkiye’Nin Dört Bir Yanındaki Bursiyerlerin Kişisel Gelişimlerine Katkıda Bulunuluyor.

Son dakika Anadolu Vakfı’nın bursiyerlerine eğitim ve gelişim fırsatları sunduğu Mentorluk Programı’nın 11. dönemi başladı. Programda çevrimiçi eğitimlerle Türkiye’nin dört bir yanındaki bursiyerlerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunuluyor. haberleri ve Anadolu Vakfı’nın bursiyerlerine eğitim ve gelişim fırsatları sunduğu Mentorluk Programı’nın 11. dönemi başladı. Programda çevrimiçi eğitimlerle Türkiye’nin dört bir yanındaki bursiyerlerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunuluyor. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Anadolu Vakfı’nın bursiyerlerine eğitim ve gelişim fırsatları sunduğu Mentorluk Programı’nın 11. dönemi başladı. Programda çevrimiçi eğitimlerle Türkiye’nin dört bir yanındaki bursiyerlerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunuluyor. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Anadolu Vakfı’Nın Bursiyerlerine Eğitim Ve Gelişim Fırsatları Sunduğu Mentorluk Programı’Nın 11. Dönemi Başladı. Programda Çevrimiçi Eğitimlerle Türkiye’Nin Dört Bir Yanındaki Bursiyerlerin Kişisel Gelişimlerine Katkıda Bulunuluyor. Haberleri

Anadolu Vakfı Mentorluk Programı’nda 11. Dönem Başladı

Anadolu Vakfı’nın bursiyerlerine eğitim ve gelişim fırsatları sunduğu Mentorluk Programı’nın 11. dönemi başladı. Programda çevrimiçi eğitimlerle Türki...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz