• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Ankara’Nın İş İnsanları Ggyd Akademi Etkinliğinde Buluştu Sosyolog Doç. Dr. Şükran Akpınar: “İş Hayatı Özel Hayatın Yansımasıdır” “İletişimde İlk Dört Saniye Çok Önemlidir”

Ankara’Nın İş İnsanları Ggyd Akademi Etkinliğinde Buluştu Sosyolog Doç. Dr. Şükran Akpınar: “İş Hayatı Özel Hayatın Yansımasıdır” “İletişimde İlk Dört Saniye Çok Önemlidir”

Son dakika Ankara’nın İş İnsanları GGYD Akademi Etkinliğinde Buluştu Sosyolog Doç. Dr. Şükran Akpınar: “İş Hayatı Özel Hayatın Yansımasıdır” “İletişimde İlk Dört Saniye Çok Önemlidir” haberleri ve Ankara’nın İş İnsanları GGYD Akademi Etkinliğinde Buluştu Sosyolog Doç. Dr. Şükran Akpınar: “İş Hayatı Özel Hayatın Yansımasıdır” “İletişimde İlk Dört Saniye Çok Önemlidir” haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ankara’nın İş İnsanları GGYD Akademi Etkinliğinde Buluştu Sosyolog Doç. Dr. Şükran Akpınar: “İş Hayatı Özel Hayatın Yansımasıdır” “İletişimde İlk Dört Saniye Çok Önemlidir” ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Ankara’Nın İş İnsanları Ggyd Akademi Etkinliğinde Buluştu Sosyolog Doç. Dr. Şükran Akpınar: “İş Hayatı Özel Hayatın Yansımasıdır” “İletişimde İlk Dört Saniye Çok Önemlidir” Haberleri

İLK 4 SANİYEYE DİKKAT

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği (GGYD) üyeleri GGYD Akademi etkinlikleri kapsamında CP Otelde bir araya geldi. GGYD Akademi tarafından düzenlenen eğ...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz