• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • “Artışlar Bu Şekilde Yükselmeye Devam Ettiği Takdirde 2023 Yılı Sonunda 1 Milyon Yolcu Rakamını Aşacağımızı Tahmin Ediyoruz. Bu Rakam Cumhuriyet Tarihimiz Açısından Düşündüğümüzde Bir Rekor Demektir.” Dedi.

“Artışlar Bu Şekilde Yükselmeye Devam Ettiği Takdirde 2023 Yılı Sonunda 1 Milyon Yolcu Rakamını Aşacağımızı Tahmin Ediyoruz. Bu Rakam Cumhuriyet Tarihimiz Açısından Düşündüğümüzde Bir Rekor Demektir.” Dedi.

Son dakika “Artışlar bu şekilde yükselmeye devam ettiği takdirde 2023 yılı sonunda 1 milyon yolcu rakamını aşacağımızı tahmin ediyoruz. Bu rakam Cumhuriyet tarihimiz açısından düşündüğümüzde bir rekor demektir.” dedi. haberleri ve “Artışlar bu şekilde yükselmeye devam ettiği takdirde 2023 yılı sonunda 1 milyon yolcu rakamını aşacağımızı tahmin ediyoruz. Bu rakam Cumhuriyet tarihimiz açısından düşündüğümüzde bir rekor demektir.” dedi. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. “Artışlar bu şekilde yükselmeye devam ettiği takdirde 2023 yılı sonunda 1 milyon yolcu rakamını aşacağımızı tahmin ediyoruz. Bu rakam Cumhuriyet tarihimiz açısından düşündüğümüzde bir rekor demektir.” dedi. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

“Artışlar Bu Şekilde Yükselmeye Devam Ettiği Takdirde 2023 Yılı Sonunda 1 Milyon Yolcu Rakamını Aşacağımızı Tahmin Ediyoruz. Bu Rakam Cumhuriyet Tarihimiz Açısından Düşündüğümüzde Bir Rekor Demektir.” Dedi. Haberleri

TÜRKİYE KRUVAZİYER TURİZMİNDE REKORA KOŞUYOR  

Camelot Maritime’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ve BrandistanbulPR’ın organize ettiği ‘Yaza Veda’ etkinliğinde konuşan Camelot Maritime Yönetim Kurulu...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz