• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Bu Eğitim Döneminde Yenileri Eklendi. 5 Bin Öğrenci Kapasitesine Ulaşıldı. İbb Yurtlarına Bu Yıl Türkiye’Nin Dört Bir Yanından 22 Bin 10 Öğrenci Başvuru Yaptı.

Bu Eğitim Döneminde Yenileri Eklendi. 5 Bin Öğrenci Kapasitesine Ulaşıldı. İbb Yurtlarına Bu Yıl Türkiye’Nin Dört Bir Yanından 22 Bin 10 Öğrenci Başvuru Yaptı.

Son dakika bu eğitim döneminde yenileri eklendi. 5 bin öğrenci kapasitesine ulaşıldı. İBB yurtlarına bu yıl Türkiye’nin dört bir yanından 22 bin 10 öğrenci başvuru yaptı. haberleri ve bu eğitim döneminde yenileri eklendi. 5 bin öğrenci kapasitesine ulaşıldı. İBB yurtlarına bu yıl Türkiye’nin dört bir yanından 22 bin 10 öğrenci başvuru yaptı. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. bu eğitim döneminde yenileri eklendi. 5 bin öğrenci kapasitesine ulaşıldı. İBB yurtlarına bu yıl Türkiye’nin dört bir yanından 22 bin 10 öğrenci başvuru yaptı. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Bu Eğitim Döneminde Yenileri Eklendi. 5 Bin Öğrenci Kapasitesine Ulaşıldı. İbb Yurtlarına Bu Yıl Türkiye’Nin Dört Bir Yanından 22 Bin 10 Öğrenci Başvuru Yaptı. Haberleri

İBB YURTLARINA 22 BİN BAŞVURU

İBB’nin yükseköğrenim yurtları için başvuru süresi tamamlandı. Geçtiğimiz yıl 2 bin 800 öğrencinin kaldığı yurtlara, bu eğitim döneminde yenileri ekle...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz