• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Cerrahi Ve Yönetimsel Yönleri İle Doğal Afetler Konusunda Bilgi Ve Bilinç Aktarımı Sağlamayı Amaçlayan 2. Tıp Öğrenci Kongresi (Üscom)

Cerrahi Ve Yönetimsel Yönleri İle Doğal Afetler Konusunda Bilgi Ve Bilinç Aktarımı Sağlamayı Amaçlayan 2. Tıp Öğrenci Kongresi (Üscom)

Son dakika cerrahi ve yönetimsel yönleri ile doğal afetler konusunda bilgi ve bilinç aktarımı sağlamayı amaçlayan 2. Tıp Öğrenci Kongresi (ÜSCOM) haberleri ve cerrahi ve yönetimsel yönleri ile doğal afetler konusunda bilgi ve bilinç aktarımı sağlamayı amaçlayan 2. Tıp Öğrenci Kongresi (ÜSCOM) haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. cerrahi ve yönetimsel yönleri ile doğal afetler konusunda bilgi ve bilinç aktarımı sağlamayı amaçlayan 2. Tıp Öğrenci Kongresi (ÜSCOM) ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Cerrahi Ve Yönetimsel Yönleri İle Doğal Afetler Konusunda Bilgi Ve Bilinç Aktarımı Sağlamayı Amaçlayan 2. Tıp Öğrenci Kongresi (Üscom) Haberleri

Bakan Yardımcısı Dr. Şuayip Birinci: “Depremde en az 2 bin ampütasyonu engelledik”

Gelecekte sağlık sistemini teslim alacak öğrencilere medikal, psikososyal, cerrahi ve yönetimsel yönleri ile doğal afetler konusunda bilgi ve bilinç a...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz