• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Çisad Ve Hatay Tabip Odasıyla Birlikte Hatay’Daki 14 Köy Ve Çadır Kentteki Kadınlarla Bir Araya Gelerek Meme Sağlığı Eğitimi Gerçekleştirdi.

Çisad Ve Hatay Tabip Odasıyla Birlikte Hatay’Daki 14 Köy Ve Çadır Kentteki Kadınlarla Bir Araya Gelerek Meme Sağlığı Eğitimi Gerçekleştirdi.

Son dakika ÇİSAD ve Hatay Tabip Odasıyla birlikte Hatay’daki 14 köy ve çadır kentteki kadınlarla bir araya gelerek meme sağlığı eğitimi gerçekleştirdi. haberleri ve ÇİSAD ve Hatay Tabip Odasıyla birlikte Hatay’daki 14 köy ve çadır kentteki kadınlarla bir araya gelerek meme sağlığı eğitimi gerçekleştirdi. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. ÇİSAD ve Hatay Tabip Odasıyla birlikte Hatay’daki 14 köy ve çadır kentteki kadınlarla bir araya gelerek meme sağlığı eğitimi gerçekleştirdi. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Çisad Ve Hatay Tabip Odasıyla Birlikte Hatay’Daki 14 Köy Ve Çadır Kentteki Kadınlarla Bir Araya Gelerek Meme Sağlığı Eğitimi Gerçekleştirdi. Haberleri

MEMEDER HATAY’DA YAKLAŞIK BİN KADINA MEME SAĞLIĞI EĞİTİMİ VERDİ

Kurulduğu günden bu yana kadınları meme sağlığı konusunda bilinçlendiren ve ön teşhisin önemine dikkat çeken Meme Sağlığı Derneği (MEMEDER), ÇİSAD ve...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz