• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Cumhuriyet’İn 100. Yılında Ankara’Da Yeni Bir Merkez Açtı. Şirketin İş Sürekliliği Ve Kesintisiz İletişim Hedefi Doğrultusunda Hayata Geçirdiği Yeni Merkezin Açılışını Ulaştırma Ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan Gerçekleştirdi.

Cumhuriyet’İn 100. Yılında Ankara’Da Yeni Bir Merkez Açtı. Şirketin İş Sürekliliği Ve Kesintisiz İletişim Hedefi Doğrultusunda Hayata Geçirdiği Yeni Merkezin Açılışını Ulaştırma Ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan Gerçekleştirdi.

Son dakika Cumhuriyet’in 100. yılında Ankara’da yeni bir merkez açtı. Şirketin iş sürekliliği ve kesintisiz iletişim hedefi doğrultusunda hayata geçirdiği yeni merkezin açılışını Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan gerçekleştirdi. haberleri ve Cumhuriyet’in 100. yılında Ankara’da yeni bir merkez açtı. Şirketin iş sürekliliği ve kesintisiz iletişim hedefi doğrultusunda hayata geçirdiği yeni merkezin açılışını Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan gerçekleştirdi. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Cumhuriyet’in 100. yılında Ankara’da yeni bir merkez açtı. Şirketin iş sürekliliği ve kesintisiz iletişim hedefi doğrultusunda hayata geçirdiği yeni merkezin açılışını Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan gerçekleştirdi. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Cumhuriyet’İn 100. Yılında Ankara’Da Yeni Bir Merkez Açtı. Şirketin İş Sürekliliği Ve Kesintisiz İletişim Hedefi Doğrultusunda Hayata Geçirdiği Yeni Merkezin Açılışını Ulaştırma Ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan Gerçekleştirdi. Haberleri

VODAFONE, CUMHURİYET’İN 100. YILINDA  ANKARA MERKEZİNİ AÇTI

Vodafone, Cumhuriyet’in 100. yılında Ankara’da yeni bir merkez açtı. Şirketin iş sürekliliği ve kesintisiz iletişim hedefi doğrultusunda hayata geçird...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz