• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Dünya Markası "matterport" Teknolojisi Kullanılarak Oluşturulan 3D Tarama Ve 360 Derece Turların Otelcilik Sektöründe Nasıl Etkili Bir Şekilde Kullanılabileceğini Gösterdi.

Dünya Markası "matterport" Teknolojisi Kullanılarak Oluşturulan 3D Tarama Ve 360 Derece Turların Otelcilik Sektöründe Nasıl Etkili Bir Şekilde Kullanılabileceğini Gösterdi.

Son dakika Dünya markası "Matterport" teknolojisi kullanılarak oluşturulan 3D tarama ve 360 derece turların otelcilik sektöründe nasıl etkili bir şekilde kullanılabileceğini gösterdi. haberleri ve Dünya markası "Matterport" teknolojisi kullanılarak oluşturulan 3D tarama ve 360 derece turların otelcilik sektöründe nasıl etkili bir şekilde kullanılabileceğini gösterdi. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Dünya markası "Matterport" teknolojisi kullanılarak oluşturulan 3D tarama ve 360 derece turların otelcilik sektöründe nasıl etkili bir şekilde kullanılabileceğini gösterdi. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Dünya Markası "matterport" Teknolojisi Kullanılarak Oluşturulan 3D Tarama Ve 360 Derece Turların Otelcilik Sektöründe Nasıl Etkili Bir Şekilde Kullanılabileceğini Gösterdi. Haberleri

TÜRK TURİZMİNE YAPAY ZEKA DAMGASI

Türkiye'nin önde gelen 3D tarama ve tur oluşturma şirketi Visit360Tour, Antalya Turizm Fuarı'na katılarak otelcilik sektörüne yönelik yenilikçi hizmet...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz