• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Elektronik Atıkların Geri Dönüşümünü Teşvik Etmek Ve Bu Konuda Farkındalık Yaratmak Amacıyla 5 Yıl Önce Başlattığı “Bu Atıklar Kod Yazıyor” Projesini Ülke Genelinde Yaygınlaştırmaya Devam Ediyor.

Elektronik Atıkların Geri Dönüşümünü Teşvik Etmek Ve Bu Konuda Farkındalık Yaratmak Amacıyla 5 Yıl Önce Başlattığı “Bu Atıklar Kod Yazıyor” Projesini Ülke Genelinde Yaygınlaştırmaya Devam Ediyor.

Son dakika elektronik atıkların geri dönüşümünü teşvik etmek ve bu konuda farkındalık yaratmak amacıyla 5 yıl önce başlattığı “Bu Atıklar Kod Yazıyor” projesini ülke genelinde yaygınlaştırmaya devam ediyor. haberleri ve elektronik atıkların geri dönüşümünü teşvik etmek ve bu konuda farkındalık yaratmak amacıyla 5 yıl önce başlattığı “Bu Atıklar Kod Yazıyor” projesini ülke genelinde yaygınlaştırmaya devam ediyor. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. elektronik atıkların geri dönüşümünü teşvik etmek ve bu konuda farkındalık yaratmak amacıyla 5 yıl önce başlattığı “Bu Atıklar Kod Yazıyor” projesini ülke genelinde yaygınlaştırmaya devam ediyor. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Elektronik Atıkların Geri Dönüşümünü Teşvik Etmek Ve Bu Konuda Farkındalık Yaratmak Amacıyla 5 Yıl Önce Başlattığı “Bu Atıklar Kod Yazıyor” Projesini Ülke Genelinde Yaygınlaştırmaya Devam Ediyor. Haberleri

“BU ATIKLAR KOD YAZIYOR” PROJESİ 10 SINIFA ULAŞTI

Daha sürdürülebilir bir dünya hedefiyle çalışmalarını sürdüren Vodafone, elektronik atıkların geri dönüşümünü teşvik etmek ve bu konuda farkındalık ya...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz