• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Emlak Konut-Epp Ve Konya Meram Belediyesi İşbirliği İle Yürütülen ‘Sahibata Mahallesi Şükran Kentsel Dönüşüm Projesi’ 1. Etabın Temel Atma Törenine Katıldı.

Emlak Konut-Epp Ve Konya Meram Belediyesi İşbirliği İle Yürütülen ‘Sahibata Mahallesi Şükran Kentsel Dönüşüm Projesi’ 1. Etabın Temel Atma Törenine Katıldı.

Son dakika Emlak Konut-EPP ve Konya Meram Belediyesi işbirliği ile yürütülen ‘Sahibata Mahallesi Şükran Kentsel Dönüşüm Projesi’ 1. Etabın temel atma törenine katıldı. haberleri ve Emlak Konut-EPP ve Konya Meram Belediyesi işbirliği ile yürütülen ‘Sahibata Mahallesi Şükran Kentsel Dönüşüm Projesi’ 1. Etabın temel atma törenine katıldı. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Emlak Konut-EPP ve Konya Meram Belediyesi işbirliği ile yürütülen ‘Sahibata Mahallesi Şükran Kentsel Dönüşüm Projesi’ 1. Etabın temel atma törenine katıldı. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Emlak Konut-Epp Ve Konya Meram Belediyesi İşbirliği İle Yürütülen ‘Sahibata Mahallesi Şükran Kentsel Dönüşüm Projesi’ 1. Etabın Temel Atma Törenine Katıldı. Haberleri

Türkiye Yüzyılı’na yakışır, güvenli şehirler!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu, ‘Sahibata Mahallesi Şükran Kentsel Dönüşüm Projesi’ 1. Etabın temel atma töre...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz