• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Her Yıl Dünya Çapında Milyonlarca Akıllı Telefon Ve Dizüstü Bilgisayar Kayboluyor Veya Çalınıyor Olsa Da Bu Vakaların Yalnızca Yüzde 10’U Resmi Olarak Sınıflandırılıyor Ve Veri İhlali Olarak Raporlanıyor. 

Her Yıl Dünya Çapında Milyonlarca Akıllı Telefon Ve Dizüstü Bilgisayar Kayboluyor Veya Çalınıyor Olsa Da Bu Vakaların Yalnızca Yüzde 10’U Resmi Olarak Sınıflandırılıyor Ve Veri İhlali Olarak Raporlanıyor. 

Son dakika her yıl dünya çapında milyonlarca akıllı telefon ve dizüstü bilgisayar kayboluyor veya çalınıyor olsa da bu vakaların yalnızca yüzde 10’u resmi olarak sınıflandırılıyor ve veri ihlali olarak raporlanıyor.  haberleri ve her yıl dünya çapında milyonlarca akıllı telefon ve dizüstü bilgisayar kayboluyor veya çalınıyor olsa da bu vakaların yalnızca yüzde 10’u resmi olarak sınıflandırılıyor ve veri ihlali olarak raporlanıyor.  haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. her yıl dünya çapında milyonlarca akıllı telefon ve dizüstü bilgisayar kayboluyor veya çalınıyor olsa da bu vakaların yalnızca yüzde 10’u resmi olarak sınıflandırılıyor ve veri ihlali olarak raporlanıyor.  ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Her Yıl Dünya Çapında Milyonlarca Akıllı Telefon Ve Dizüstü Bilgisayar Kayboluyor Veya Çalınıyor Olsa Da Bu Vakaların Yalnızca Yüzde 10’U Resmi Olarak Sınıflandırılıyor Ve Veri İhlali Olarak Raporlanıyor.  Haberleri

Bir cihazın yanlış ellere geçmesi durumunda atılması gereken 5 adım

Verizon 2023 Veri İhlali Raporu’na göre, her yıl dünya çapında milyonlarca akıllı telefon ve dizüstü bilgisayar kayboluyor veya çalınıyor olsa da bu v...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz