• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • İbb Başkanı Ekrem İmamoğlu İle Birlikte Kolombiya’Nın Başkenti Bogota Belediye Başkanı Claudia Lopez Ev Sahipliği Yaptı.

İbb Başkanı Ekrem İmamoğlu İle Birlikte Kolombiya’Nın Başkenti Bogota Belediye Başkanı Claudia Lopez Ev Sahipliği Yaptı.

Son dakika İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte Kolombiya’nın Başkenti Bogota Belediye Başkanı Claudia Lopez ev sahipliği yaptı. haberleri ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte Kolombiya’nın Başkenti Bogota Belediye Başkanı Claudia Lopez ev sahipliği yaptı. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte Kolombiya’nın Başkenti Bogota Belediye Başkanı Claudia Lopez ev sahipliği yaptı. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

İbb Başkanı Ekrem İmamoğlu İle Birlikte Kolombiya’Nın Başkenti Bogota Belediye Başkanı Claudia Lopez Ev Sahipliği Yaptı. Haberleri

DÜNYANIN MEGA KENTLERİNİN BELEDİYE BAŞKANLARI ARTİSTANBUL FESHANE’DE BULUŞTU

İstanbul, dünyadaki mega şehirlerin belediye başkanları ve temsilcilerinin bir araya geldiği, ilk kez düzenlenen ‘Megaşehirler Zirvesi’ne ev sahipliği...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz