• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • İbb’Nin Mobil Süper Uygulaması İstanbul Senin’De İlk Ve Tek Pazaryeri Vodafone İş Birliği İle Açıldı. İstanbul Senin Kullanıcıları Artık 14 Kategoride Online Alışveriş Yapılabilecek.

İbb’Nin Mobil Süper Uygulaması İstanbul Senin’De İlk Ve Tek Pazaryeri Vodafone İş Birliği İle Açıldı. İstanbul Senin Kullanıcıları Artık 14 Kategoride Online Alışveriş Yapılabilecek.

Son dakika İBB’nin mobil süper uygulaması İstanbul Senin’de ilk ve tek pazaryeri Vodafone iş birliği ile açıldı. İstanbul Senin kullanıcıları artık 14 kategoride online alışveriş yapılabilecek. haberleri ve İBB’nin mobil süper uygulaması İstanbul Senin’de ilk ve tek pazaryeri Vodafone iş birliği ile açıldı. İstanbul Senin kullanıcıları artık 14 kategoride online alışveriş yapılabilecek. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. İBB’nin mobil süper uygulaması İstanbul Senin’de ilk ve tek pazaryeri Vodafone iş birliği ile açıldı. İstanbul Senin kullanıcıları artık 14 kategoride online alışveriş yapılabilecek. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

İbb’Nin Mobil Süper Uygulaması İstanbul Senin’De İlk Ve Tek Pazaryeri Vodafone İş Birliği İle Açıldı. İstanbul Senin Kullanıcıları Artık 14 Kategoride Online Alışveriş Yapılabilecek. Haberleri

İSTANBUL SENİN’DE ALIŞVERİŞ DÖNEMİ BAŞLADI

İBB’nin mobil süper uygulaması İstanbul Senin’de ilk ve tek pazaryeri Vodafone iş birliği ile açıldı. İstanbul Senin kullanıcıları artık 14 kategoride...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz