• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Ifs Tarafından Gerçekleştilen Araştırmaya Göre Günümüzde Müşterilerin %61’İ Servisleştirme Anlamında Şirketlerden Beklenti İçinde. Bu Oranın Önümüzdeki Üç Yıl İçinde İse %70’Lere Çıkması Bekleniyor.

Ifs Tarafından Gerçekleştilen Araştırmaya Göre Günümüzde Müşterilerin %61’İ Servisleştirme Anlamında Şirketlerden Beklenti İçinde. Bu Oranın Önümüzdeki Üç Yıl İçinde İse %70’Lere Çıkması Bekleniyor.

Son dakika IFS tarafından gerçekleştilen araştırmaya göre günümüzde müşterilerin %61’i servisleştirme anlamında şirketlerden beklenti içinde. Bu oranın önümüzdeki üç yıl içinde ise %70’lere çıkması bekleniyor. haberleri ve IFS tarafından gerçekleştilen araştırmaya göre günümüzde müşterilerin %61’i servisleştirme anlamında şirketlerden beklenti içinde. Bu oranın önümüzdeki üç yıl içinde ise %70’lere çıkması bekleniyor. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. IFS tarafından gerçekleştilen araştırmaya göre günümüzde müşterilerin %61’i servisleştirme anlamında şirketlerden beklenti içinde. Bu oranın önümüzdeki üç yıl içinde ise %70’lere çıkması bekleniyor. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Ifs Tarafından Gerçekleştilen Araştırmaya Göre Günümüzde Müşterilerin %61’İ Servisleştirme Anlamında Şirketlerden Beklenti İçinde. Bu Oranın Önümüzdeki Üç Yıl İçinde İse %70’Lere Çıkması Bekleniyor. Haberleri

Servis Odaklı İş Modeline Geçişte En Büyük Rolü CFO’lar Oynuyor

IFS tarafından gerçekleştilen araştırmaya göre günümüzde müşterilerin %61’i servisleştirme anlamında şirketlerden beklenti içinde. Bu oranın önümüzdek...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz