• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • İlaç Geliştirme Ve Biyofizik Alanlarında Yapmış Olduğu Çalışmalarıyla Tanınan Bahçeşehir Üniversitesi (Bau) Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serdar Durdağı Amerikan Biyofizik Derneği’Nin 2024-2026 Dönem Türkiye Elçisi Oldu.

İlaç Geliştirme Ve Biyofizik Alanlarında Yapmış Olduğu Çalışmalarıyla Tanınan Bahçeşehir Üniversitesi (Bau) Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serdar Durdağı Amerikan Biyofizik Derneği’Nin 2024-2026 Dönem Türkiye Elçisi Oldu.

Son dakika İlaç geliştirme ve biyofizik alanlarında yapmış olduğu çalışmalarıyla tanınan Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serdar Durdağı Amerikan Biyofizik Derneği’nin 2024-2026 dönem Türkiye Elçisi oldu. haberleri ve İlaç geliştirme ve biyofizik alanlarında yapmış olduğu çalışmalarıyla tanınan Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serdar Durdağı Amerikan Biyofizik Derneği’nin 2024-2026 dönem Türkiye Elçisi oldu. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. İlaç geliştirme ve biyofizik alanlarında yapmış olduğu çalışmalarıyla tanınan Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serdar Durdağı Amerikan Biyofizik Derneği’nin 2024-2026 dönem Türkiye Elçisi oldu. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

İlaç Geliştirme Ve Biyofizik Alanlarında Yapmış Olduğu Çalışmalarıyla Tanınan Bahçeşehir Üniversitesi (Bau) Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serdar Durdağı Amerikan Biyofizik Derneği’Nin 2024-2026 Dönem Türkiye Elçisi Oldu. Haberleri

Türk bilim insanı gençlere ilham olacak

İlaç geliştirme ve biyofizik alanlarında yapmış olduğu çalışmalarıyla tanınan Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serda...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz