• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • İlgili Kanun Ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği Hükümlerinin Firmalarca Doğru Uygulanmasının Önemli Olduğuna İşaret Edildi.

İlgili Kanun Ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği Hükümlerinin Firmalarca Doğru Uygulanmasının Önemli Olduğuna İşaret Edildi.

Son dakika ilgili kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerinin firmalarca doğru uygulanmasının önemli olduğuna işaret edildi. haberleri ve ilgili kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerinin firmalarca doğru uygulanmasının önemli olduğuna işaret edildi. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. ilgili kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerinin firmalarca doğru uygulanmasının önemli olduğuna işaret edildi. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

İlgili Kanun Ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği Hükümlerinin Firmalarca Doğru Uygulanmasının Önemli Olduğuna İşaret Edildi. Haberleri

"Stokta yok" cezasına dikkat!

Ticaret Bakanlığı, geçen yıl tüketicilerle yapılan mesafeli sözleşmeler konusunda mevzuata aykırı davranan 58 firmaya 86 milyon 274 bin 994 lira para...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz