• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • İş Arayanlarla İşverenleri Bir Araya Getiren İstihdam Ofisleri’Ne Bugüne Kadar 736 Bin 830 Özgeçmiş Kaydı Yapıldı. 150 Binin Üzerinde Kişi İse Özel Sektörde İş İmkanına Kavuştu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İbb)

İş Arayanlarla İşverenleri Bir Araya Getiren İstihdam Ofisleri’Ne Bugüne Kadar 736 Bin 830 Özgeçmiş Kaydı Yapıldı. 150 Binin Üzerinde Kişi İse Özel Sektörde İş İmkanına Kavuştu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İbb)

Son dakika İş arayanlarla işverenleri bir araya getiren İstihdam Ofisleri’ne bugüne kadar 736 bin 830 özgeçmiş kaydı yapıldı. 150 binin üzerinde kişi ise özel sektörde iş imkanına kavuştu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) haberleri ve İş arayanlarla işverenleri bir araya getiren İstihdam Ofisleri’ne bugüne kadar 736 bin 830 özgeçmiş kaydı yapıldı. 150 binin üzerinde kişi ise özel sektörde iş imkanına kavuştu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. İş arayanlarla işverenleri bir araya getiren İstihdam Ofisleri’ne bugüne kadar 736 bin 830 özgeçmiş kaydı yapıldı. 150 binin üzerinde kişi ise özel sektörde iş imkanına kavuştu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ile ilgili 1 haber listeleniyor.

İş Arayanlarla İşverenleri Bir Araya Getiren İstihdam Ofisleri’Ne Bugüne Kadar 736 Bin 830 Özgeçmiş Kaydı Yapıldı. 150 Binin Üzerinde Kişi İse Özel Sektörde İş İmkanına Kavuştu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İbb) Haberleri

150 BİNDEN FAZLA KİŞİYE İŞ İMKANI

İş arayanlarla işverenleri bir araya getiren İstihdam Ofisleri’ne bugüne kadar 736 bin 830 özgeçmiş kaydı yapıldı. 150 binin üzerinde kişi ise özel se...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz