• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • İş Dünyası Liderlerini Ve Akademisyenlerini Ağırladı.   Şölen’İn Sponsor Olduğu İkinci Panel “Yeni Global Düzende Büyüme Fırsatları” Başlığıyla Düzenlendi. 

İş Dünyası Liderlerini Ve Akademisyenlerini Ağırladı.   Şölen’İn Sponsor Olduğu İkinci Panel “Yeni Global Düzende Büyüme Fırsatları” Başlığıyla Düzenlendi. 

Son dakika iş dünyası liderlerini ve akademisyenlerini ağırladı.   Şölen’in sponsor olduğu ikinci panel “Yeni Global Düzende Büyüme Fırsatları” başlığıyla düzenlendi.  haberleri ve iş dünyası liderlerini ve akademisyenlerini ağırladı.   Şölen’in sponsor olduğu ikinci panel “Yeni Global Düzende Büyüme Fırsatları” başlığıyla düzenlendi.  haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. iş dünyası liderlerini ve akademisyenlerini ağırladı.   Şölen’in sponsor olduğu ikinci panel “Yeni Global Düzende Büyüme Fırsatları” başlığıyla düzenlendi.  ile ilgili 1 haber listeleniyor.

İş Dünyası Liderlerini Ve Akademisyenlerini Ağırladı.   Şölen’İn Sponsor Olduğu İkinci Panel “Yeni Global Düzende Büyüme Fırsatları” Başlığıyla Düzenlendi.  Haberleri

“Yeni Global Düzende Büyüme Fırsatları” Paneli gerçelkleştirildi

Capital, Ekonomist, Start Up ve CeoLife dergileri tarafından düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi (UEZ Sapanca 2024), bu yıl 13’üncü kez Türkiye ve dünya...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz