• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  •  İş Hayatında Kadın Temsiliyetini Artırmak Ve İşyerinde Çeşitliliği Teşvik Etmek İçin Yaptıkları Çalışmalarla Örnek Gösterilen Kadın Liderlerin Sıralandığı Global “Heroes: 100 Üst Düzey Kadın Yönetici 2023” Listesinde 12. Sırada Yer Aldı. 

 İş Hayatında Kadın Temsiliyetini Artırmak Ve İşyerinde Çeşitliliği Teşvik Etmek İçin Yaptıkları Çalışmalarla Örnek Gösterilen Kadın Liderlerin Sıralandığı Global “Heroes: 100 Üst Düzey Kadın Yönetici 2023” Listesinde 12. Sırada Yer Aldı. 

Son dakika  iş hayatında kadın temsiliyetini artırmak ve işyerinde çeşitliliği teşvik etmek için yaptıkları çalışmalarla örnek gösterilen kadın liderlerin sıralandığı global “HERoes: 100 Üst Düzey Kadın Yönetici 2023” listesinde 12. sırada yer aldı.  haberleri ve  iş hayatında kadın temsiliyetini artırmak ve işyerinde çeşitliliği teşvik etmek için yaptıkları çalışmalarla örnek gösterilen kadın liderlerin sıralandığı global “HERoes: 100 Üst Düzey Kadın Yönetici 2023” listesinde 12. sırada yer aldı.  haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.  iş hayatında kadın temsiliyetini artırmak ve işyerinde çeşitliliği teşvik etmek için yaptıkları çalışmalarla örnek gösterilen kadın liderlerin sıralandığı global “HERoes: 100 Üst Düzey Kadın Yönetici 2023” listesinde 12. sırada yer aldı.  ile ilgili 1 haber listeleniyor.

 İş Hayatında Kadın Temsiliyetini Artırmak Ve İşyerinde Çeşitliliği Teşvik Etmek İçin Yaptıkları Çalışmalarla Örnek Gösterilen Kadın Liderlerin Sıralandığı Global “Heroes: 100 Üst Düzey Kadın Yönetici 2023” Listesinde 12. Sırada Yer Aldı.  Haberleri

SERPİL TİMURAY, GLOBAL “HERoes: 100 ÜST DÜZEY KADIN YÖNETİCİ 2023” LİSTESİ’NDE 12. SIRADA

Vodafone Grubu Dünya İcra Kurulu Üyesi ve Avrupa CEO’su Serpil Timuray, iş hayatında kadın temsiliyetini artırmak ve işyerinde çeşitliliği teşvik etme...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz