• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • İso Ve Türkiye’Nin En Büyük Sanayi Kümelenmesi Saha İstanbul İş Birliğinde Gerçekleştirilen ‘Savunma Sanayii Buluşmaları’Nda Konuştu.

İso Ve Türkiye’Nin En Büyük Sanayi Kümelenmesi Saha İstanbul İş Birliğinde Gerçekleştirilen ‘Savunma Sanayii Buluşmaları’Nda Konuştu.

Son dakika İSO ve Türkiye’nin en büyük sanayi kümelenmesi SAHA İstanbul iş birliğinde gerçekleştirilen ‘Savunma Sanayii Buluşmaları’nda konuştu. haberleri ve İSO ve Türkiye’nin en büyük sanayi kümelenmesi SAHA İstanbul iş birliğinde gerçekleştirilen ‘Savunma Sanayii Buluşmaları’nda konuştu. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. İSO ve Türkiye’nin en büyük sanayi kümelenmesi SAHA İstanbul iş birliğinde gerçekleştirilen ‘Savunma Sanayii Buluşmaları’nda konuştu. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

İso Ve Türkiye’Nin En Büyük Sanayi Kümelenmesi Saha İstanbul İş Birliğinde Gerçekleştirilen ‘Savunma Sanayii Buluşmaları’Nda Konuştu. Haberleri

Bayraktar: “Savunma sanayi ‘Türkiye Yüzyılının Yükselen Yıldızı’ haline geldi”

Türkiye’nin savunma sanayi alanında ciddi bir dönüşüm içinde olduğunu ifade eden İstanbul Sanayi Odası (İSO) Başkanı Erdal Bahçıvan, İSO ve Türkiye’ni...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz