• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Kültür Varlıkları Ve Müzeler Genel Müdürlüğü İle Türkiye Turizm Tanıtım Ve Geliştirme Ajansı’Nın Sağladığı İçeriklerle Google Arts & Culture Platformunda Oluşturulan “Türkiye’Nin Hazineleri” Dijital Koleksiyonunu Duyurdu.

Kültür Varlıkları Ve Müzeler Genel Müdürlüğü İle Türkiye Turizm Tanıtım Ve Geliştirme Ajansı’Nın Sağladığı İçeriklerle Google Arts & Culture Platformunda Oluşturulan “Türkiye’Nin Hazineleri” Dijital Koleksiyonunu Duyurdu.

Son dakika Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü ile Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın sağladığı içeriklerle Google Arts & Culture platformunda oluşturulan “Türkiye’nin Hazineleri” dijital koleksiyonunu duyurdu. haberleri ve Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü ile Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın sağladığı içeriklerle Google Arts & Culture platformunda oluşturulan “Türkiye’nin Hazineleri” dijital koleksiyonunu duyurdu. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü ile Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın sağladığı içeriklerle Google Arts & Culture platformunda oluşturulan “Türkiye’nin Hazineleri” dijital koleksiyonunu duyurdu. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Kültür Varlıkları Ve Müzeler Genel Müdürlüğü İle Türkiye Turizm Tanıtım Ve Geliştirme Ajansı’Nın Sağladığı İçeriklerle Google Arts & Culture Platformunda Oluşturulan “Türkiye’Nin Hazineleri” Dijital Koleksiyonunu Duyurdu. Haberleri

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Google Türkiye ve Google Arts & Culture iş birliği 

Türkiye’nin dijital dönüşümüne destek olmaya devam eden Google Türkiye, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı iş birliğinde, Kültür Varlıkları ve Müzeler Gen...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz