• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  •  Meltem Şahin Ve Piknik Works’Un Katıldığı Basın Toplantısında Bir Milyon Eserle Türkiye’Ye Yayılacak Olan “Sarının İzi” Projesinin Detayları Hakkında Bilgilendirme Yapıldı.

 Meltem Şahin Ve Piknik Works’Un Katıldığı Basın Toplantısında Bir Milyon Eserle Türkiye’Ye Yayılacak Olan “Sarının İzi” Projesinin Detayları Hakkında Bilgilendirme Yapıldı.

Son dakika  Meltem Şahin ve Piknik Works’un katıldığı basın toplantısında bir milyon eserle Türkiye’ye yayılacak olan “Sarının İzi” projesinin detayları hakkında bilgilendirme yapıldı. haberleri ve  Meltem Şahin ve Piknik Works’un katıldığı basın toplantısında bir milyon eserle Türkiye’ye yayılacak olan “Sarının İzi” projesinin detayları hakkında bilgilendirme yapıldı. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.  Meltem Şahin ve Piknik Works’un katıldığı basın toplantısında bir milyon eserle Türkiye’ye yayılacak olan “Sarının İzi” projesinin detayları hakkında bilgilendirme yapıldı. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

 Meltem Şahin Ve Piknik Works’Un Katıldığı Basın Toplantısında Bir Milyon Eserle Türkiye’Ye Yayılacak Olan “Sarının İzi” Projesinin Detayları Hakkında Bilgilendirme Yapıldı. Haberleri

60 yılın gururu bir milyon sanat eseriyle Türkiye’ye yayılıyor, Bomontiada’da sergiye dönüşüyor

Yenilikçi ve çağdaş yapılaşmanın öncü ismi Türk Ytong, kuruluşunun 60. yılını, benzersiz sanat etkinlikleriyle kutluyor. 01 Aralık Cuma günü Bomontiad...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz