• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Müşterilerine Ev Ve Ofislerinde “Fiber Kalitesinde” İnternet Deneyimini Hangi Mesafelerde Sağlayabileceğini Görmek Ve Söz Konusu Servisin Sınırlarını Tespit Etmek Üzere Çeşitli Testler Gerçekleştirdi.

Müşterilerine Ev Ve Ofislerinde “Fiber Kalitesinde” İnternet Deneyimini Hangi Mesafelerde Sağlayabileceğini Görmek Ve Söz Konusu Servisin Sınırlarını Tespit Etmek Üzere Çeşitli Testler Gerçekleştirdi.

Son dakika müşterilerine ev ve ofislerinde “fiber kalitesinde” internet deneyimini hangi mesafelerde sağlayabileceğini görmek ve söz konusu servisin sınırlarını tespit etmek üzere çeşitli testler gerçekleştirdi. haberleri ve müşterilerine ev ve ofislerinde “fiber kalitesinde” internet deneyimini hangi mesafelerde sağlayabileceğini görmek ve söz konusu servisin sınırlarını tespit etmek üzere çeşitli testler gerçekleştirdi. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. müşterilerine ev ve ofislerinde “fiber kalitesinde” internet deneyimini hangi mesafelerde sağlayabileceğini görmek ve söz konusu servisin sınırlarını tespit etmek üzere çeşitli testler gerçekleştirdi. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Müşterilerine Ev Ve Ofislerinde “Fiber Kalitesinde” İnternet Deneyimini Hangi Mesafelerde Sağlayabileceğini Görmek Ve Söz Konusu Servisin Sınırlarını Tespit Etmek Üzere Çeşitli Testler Gerçekleştirdi. Haberleri

VODAFONE’DAN 5G’YE GİDEN YOLDA “FİBER KALİTESİNDE” EV İNTERNETİ TESTİ

Vodafone, şebeke altyapısını 5G’ye hazırlamaya devam ediyor. Şirket, 5G’nin farklı frekans bantlarını kullanarak, baz istasyonuna çekilen fiber altyap...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz