• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Ödeme Uygulaması Vodafone Pay Müşterilerine Yönelik Yeni Bir Kampanya Başlattı. Vodafone Pay Mobil Uygulamasının “Fatura Öde” Özelliğini Kullanarak Vodafone Ev İnterneti Faturasını Ödeyen Müşterilere 40 Tl İade Ediliyor.

Ödeme Uygulaması Vodafone Pay Müşterilerine Yönelik Yeni Bir Kampanya Başlattı. Vodafone Pay Mobil Uygulamasının “Fatura Öde” Özelliğini Kullanarak Vodafone Ev İnterneti Faturasını Ödeyen Müşterilere 40 Tl İade Ediliyor.

Son dakika ödeme uygulaması Vodafone Pay müşterilerine yönelik yeni bir kampanya başlattı. Vodafone Pay mobil uygulamasının “Fatura Öde” özelliğini kullanarak Vodafone Ev İnterneti faturasını ödeyen müşterilere 40 TL iade ediliyor. haberleri ve ödeme uygulaması Vodafone Pay müşterilerine yönelik yeni bir kampanya başlattı. Vodafone Pay mobil uygulamasının “Fatura Öde” özelliğini kullanarak Vodafone Ev İnterneti faturasını ödeyen müşterilere 40 TL iade ediliyor. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. ödeme uygulaması Vodafone Pay müşterilerine yönelik yeni bir kampanya başlattı. Vodafone Pay mobil uygulamasının “Fatura Öde” özelliğini kullanarak Vodafone Ev İnterneti faturasını ödeyen müşterilere 40 TL iade ediliyor. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Ödeme Uygulaması Vodafone Pay Müşterilerine Yönelik Yeni Bir Kampanya Başlattı. Vodafone Pay Mobil Uygulamasının “Fatura Öde” Özelliğini Kullanarak Vodafone Ev İnterneti Faturasını Ödeyen Müşterilere 40 Tl İade Ediliyor. Haberleri

VODAFONE PAY’DEN KAZANDIRAN KAMPANYA

Vodafone Türkiye, ödeme uygulaması Vodafone Pay müşterilerine yönelik yeni bir kampanya başlattı. Vodafone Pay mobil uygulamasının “Fatura Öde” özelli...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz