• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Öğrencilere Hem Burs Veriyor Hem De Eğitim Hayatlarına Ve Kariyer Yolculuklarına Destek Olmak Amacıyla Çeşitli Etkinliler Düzenliyor.

Öğrencilere Hem Burs Veriyor Hem De Eğitim Hayatlarına Ve Kariyer Yolculuklarına Destek Olmak Amacıyla Çeşitli Etkinliler Düzenliyor.

Son dakika öğrencilere hem burs veriyor hem de eğitim hayatlarına ve kariyer yolculuklarına destek olmak amacıyla çeşitli etkinliler düzenliyor. haberleri ve öğrencilere hem burs veriyor hem de eğitim hayatlarına ve kariyer yolculuklarına destek olmak amacıyla çeşitli etkinliler düzenliyor. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. öğrencilere hem burs veriyor hem de eğitim hayatlarına ve kariyer yolculuklarına destek olmak amacıyla çeşitli etkinliler düzenliyor. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Öğrencilere Hem Burs Veriyor Hem De Eğitim Hayatlarına Ve Kariyer Yolculuklarına Destek Olmak Amacıyla Çeşitli Etkinliler Düzenliyor. Haberleri

“TOPLUMSAL CİNSİYET ROLLERİNE MEYDAN OKUMAK ÇOK ÖNEMLİ”

Kadın mühendisleri hayatın her alanında görmek ve onları bu yolda desteklemek üzere 18 Ocak 2021 tarihinde kurulan Bulgurcu Vakfı, öğrencilere hem bur...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz