• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Onlara Teşekkür Etmek Ve Topluma İlham Veren Başarı Öykülerini Kutlamak Amacıyla Düzenlenen Gagiad Ödülleri’Nin 13’Üncüsü Gerçekleşti. Gagiad 13’Üncü Ödül Töreni’Nde 18 Kategoride 21 Ödül Sahiplerini Buldu.

Onlara Teşekkür Etmek Ve Topluma İlham Veren Başarı Öykülerini Kutlamak Amacıyla Düzenlenen Gagiad Ödülleri’Nin 13’Üncüsü Gerçekleşti. Gagiad 13’Üncü Ödül Töreni’Nde 18 Kategoride 21 Ödül Sahiplerini Buldu.

Son dakika onlara teşekkür etmek ve topluma ilham veren başarı öykülerini kutlamak amacıyla düzenlenen GAGİAD Ödülleri’nin 13’üncüsü gerçekleşti. GAGİAD 13’üncü Ödül Töreni’nde 18 kategoride 21 ödül sahiplerini buldu. haberleri ve onlara teşekkür etmek ve topluma ilham veren başarı öykülerini kutlamak amacıyla düzenlenen GAGİAD Ödülleri’nin 13’üncüsü gerçekleşti. GAGİAD 13’üncü Ödül Töreni’nde 18 kategoride 21 ödül sahiplerini buldu. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. onlara teşekkür etmek ve topluma ilham veren başarı öykülerini kutlamak amacıyla düzenlenen GAGİAD Ödülleri’nin 13’üncüsü gerçekleşti. GAGİAD 13’üncü Ödül Töreni’nde 18 kategoride 21 ödül sahiplerini buldu. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Onlara Teşekkür Etmek Ve Topluma İlham Veren Başarı Öykülerini Kutlamak Amacıyla Düzenlenen Gagiad Ödülleri’Nin 13’Üncüsü Gerçekleşti. Gagiad 13’Üncü Ödül Töreni’Nde 18 Kategoride 21 Ödül Sahiplerini Buldu. Haberleri

GAGİAD Ödülleri 13’üncü kez başarıyı ödüllendirdi

Gaziantep Genç İş İnsanları Derneği (GAGİAD) tarafından Gaziantep'in öncü isimlerini ve kurumlarını ödüllendirmek, onlara teşekkür etmek ve topluma il...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz