• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • “Oradaki Savaşın Devamlılığını Önlemek İçin Türkiye'nin Önerdiği Garantörlük Anlaşması Da Dikkate Alınarak Bölgeye Uluslararası Barış Gücünün Uygun Bir Şekilde Gitmesi Hazırlıklarının Yapılması Faydalı Olacaktır.” Dedi.

“Oradaki Savaşın Devamlılığını Önlemek İçin Türkiye'nin Önerdiği Garantörlük Anlaşması Da Dikkate Alınarak Bölgeye Uluslararası Barış Gücünün Uygun Bir Şekilde Gitmesi Hazırlıklarının Yapılması Faydalı Olacaktır.” Dedi.

Son dakika “Oradaki savaşın devamlılığını önlemek için Türkiye'nin önerdiği garantörlük anlaşması da dikkate alınarak bölgeye uluslararası barış gücünün uygun bir şekilde gitmesi hazırlıklarının yapılması faydalı olacaktır.” dedi. haberleri ve “Oradaki savaşın devamlılığını önlemek için Türkiye'nin önerdiği garantörlük anlaşması da dikkate alınarak bölgeye uluslararası barış gücünün uygun bir şekilde gitmesi hazırlıklarının yapılması faydalı olacaktır.” dedi. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. “Oradaki savaşın devamlılığını önlemek için Türkiye'nin önerdiği garantörlük anlaşması da dikkate alınarak bölgeye uluslararası barış gücünün uygun bir şekilde gitmesi hazırlıklarının yapılması faydalı olacaktır.” dedi. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

“Oradaki Savaşın Devamlılığını Önlemek İçin Türkiye'nin Önerdiği Garantörlük Anlaşması Da Dikkate Alınarak Bölgeye Uluslararası Barış Gücünün Uygun Bir Şekilde Gitmesi Hazırlıklarının Yapılması Faydalı Olacaktır.” Dedi. Haberleri

İsrail-Filistin arasındaki insani ateşkesi Türkiye yönetebilir çağrısı!

Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres’in kısa bir süre önce yaptığı ‘Orta Doğu'da acil insani ateşkes’ çağrısı, uzmanlardan destek...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz