• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Ramazan Ayına Özel Bir Kampanya Başlattı. Vodafone Her Şey Yanımda’Da Vodafone Pay Mobil Ödeme İle Faturasına Veya Tl Bakiyesine Yansıtarak Alışveriş Yapan Müşteriler %50 İndirim Kazanıyor.

Ramazan Ayına Özel Bir Kampanya Başlattı. Vodafone Her Şey Yanımda’Da Vodafone Pay Mobil Ödeme İle Faturasına Veya Tl Bakiyesine Yansıtarak Alışveriş Yapan Müşteriler %50 İndirim Kazanıyor.

Son dakika Ramazan ayına özel bir kampanya başlattı. Vodafone Her Şey Yanımda’da Vodafone Pay Mobil Ödeme ile faturasına veya TL bakiyesine yansıtarak alışveriş yapan müşteriler %50 indirim kazanıyor. haberleri ve Ramazan ayına özel bir kampanya başlattı. Vodafone Her Şey Yanımda’da Vodafone Pay Mobil Ödeme ile faturasına veya TL bakiyesine yansıtarak alışveriş yapan müşteriler %50 indirim kazanıyor. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ramazan ayına özel bir kampanya başlattı. Vodafone Her Şey Yanımda’da Vodafone Pay Mobil Ödeme ile faturasına veya TL bakiyesine yansıtarak alışveriş yapan müşteriler %50 indirim kazanıyor. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Ramazan Ayına Özel Bir Kampanya Başlattı. Vodafone Her Şey Yanımda’Da Vodafone Pay Mobil Ödeme İle Faturasına Veya Tl Bakiyesine Yansıtarak Alışveriş Yapan Müşteriler %50 İndirim Kazanıyor. Haberleri

VODAFONE PAY MOBİL ÖDEME’DEN RAMAZAN KAMPANYASI

İnovatif ödeme çözümü Vodafone Pay Mobil Ödeme, Ramazan ayına özel bir kampanya başlattı. Vodafone Her Şey Yanımda’da Vodafone Pay Mobil Ödeme ile fat...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz