• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Ramps Park Stadyumu’Nda  Bedensel Engelli Vatandaşlar İçin Engelli Rampası Yapılması Talebiyle Change.org’Da Bir İmza Kampanyası Başlattı. 

Ramps Park Stadyumu’Nda  Bedensel Engelli Vatandaşlar İçin Engelli Rampası Yapılması Talebiyle Change.org’Da Bir İmza Kampanyası Başlattı. 

Son dakika Ramps Park Stadyumu’nda  bedensel engelli vatandaşlar için engelli rampası yapılması talebiyle Change.org’da bir imza kampanyası başlattı.  haberleri ve Ramps Park Stadyumu’nda  bedensel engelli vatandaşlar için engelli rampası yapılması talebiyle Change.org’da bir imza kampanyası başlattı.  haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ramps Park Stadyumu’nda  bedensel engelli vatandaşlar için engelli rampası yapılması talebiyle Change.org’da bir imza kampanyası başlattı.  ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Ramps Park Stadyumu’Nda  Bedensel Engelli Vatandaşlar İçin Engelli Rampası Yapılması Talebiyle Change.org’Da Bir İmza Kampanyası Başlattı.  Haberleri

Galatasaraylı engelli taraftarlardan engelli rampası talebi

Kendisi ve kardeşi SMA hastası olan Fatih Hakan isimli Galatasaray taraftarı, Ramps Park Stadyumu’nda  bedensel engelli vatandaşlar için engelli rampa...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz