• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Robotikten Mobil Uygulama Geliştirmeye Kadar Birçok Farklı Alanda Dersler Alacak. Sonuçlar İbb Teknoloji Atölyeleri’Nin Web Sitesinden Açıklanacak.

Robotikten Mobil Uygulama Geliştirmeye Kadar Birçok Farklı Alanda Dersler Alacak. Sonuçlar İbb Teknoloji Atölyeleri’Nin Web Sitesinden Açıklanacak.

Son dakika robotikten mobil uygulama geliştirmeye kadar birçok farklı alanda dersler alacak. Sonuçlar İBB Teknoloji Atölyeleri’nin web sitesinden açıklanacak. haberleri ve robotikten mobil uygulama geliştirmeye kadar birçok farklı alanda dersler alacak. Sonuçlar İBB Teknoloji Atölyeleri’nin web sitesinden açıklanacak. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. robotikten mobil uygulama geliştirmeye kadar birçok farklı alanda dersler alacak. Sonuçlar İBB Teknoloji Atölyeleri’nin web sitesinden açıklanacak. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Robotikten Mobil Uygulama Geliştirmeye Kadar Birçok Farklı Alanda Dersler Alacak. Sonuçlar İbb Teknoloji Atölyeleri’Nin Web Sitesinden Açıklanacak. Haberleri

İBB TEKNOLOJİ ATÖLYELERİ’NE YOĞUN İLGİ

İBB’nin Boğaziçi Üniversitesi iş birliğinde hayata geçirdiği projenin yeni dönemi için öğrenci seçme sınavı yapıldı. 5.100 öğrenci İBB Teknoloji Atöly...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz