• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Rosneft Ve Çin Ulusal Petrol Şirketi (Cnpc) Tarafından Ortaklaşa Düzenlenen Rusya Cumhurbaşkanlığı Yakıt Ve Enerji Kompleksi Gelişim Stratejisi Ve Çevre Güvenliği Komisyonu İle Çin Halk Cumhuriyeti Ulusal Enerji İdaresi'nin Himayesinde Düzenleniyor.

Rosneft Ve Çin Ulusal Petrol Şirketi (Cnpc) Tarafından Ortaklaşa Düzenlenen Rusya Cumhurbaşkanlığı Yakıt Ve Enerji Kompleksi Gelişim Stratejisi Ve Çevre Güvenliği Komisyonu İle Çin Halk Cumhuriyeti Ulusal Enerji İdaresi'nin Himayesinde Düzenleniyor.

Son dakika Rosneft ve Çin Ulusal Petrol Şirketi (CNPC) tarafından ortaklaşa düzenlenen Rusya Cumhurbaşkanlığı Yakıt ve Enerji Kompleksi Gelişim Stratejisi ve Çevre Güvenliği Komisyonu ile Çin Halk Cumhuriyeti Ulusal Enerji İdaresi'nin himayesinde düzenleniyor. haberleri ve Rosneft ve Çin Ulusal Petrol Şirketi (CNPC) tarafından ortaklaşa düzenlenen Rusya Cumhurbaşkanlığı Yakıt ve Enerji Kompleksi Gelişim Stratejisi ve Çevre Güvenliği Komisyonu ile Çin Halk Cumhuriyeti Ulusal Enerji İdaresi'nin himayesinde düzenleniyor. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Rosneft ve Çin Ulusal Petrol Şirketi (CNPC) tarafından ortaklaşa düzenlenen Rusya Cumhurbaşkanlığı Yakıt ve Enerji Kompleksi Gelişim Stratejisi ve Çevre Güvenliği Komisyonu ile Çin Halk Cumhuriyeti Ulusal Enerji İdaresi'nin himayesinde düzenleniyor. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Rosneft Ve Çin Ulusal Petrol Şirketi (Cnpc) Tarafından Ortaklaşa Düzenlenen Rusya Cumhurbaşkanlığı Yakıt Ve Enerji Kompleksi Gelişim Stratejisi Ve Çevre Güvenliği Komisyonu İle Çin Halk Cumhuriyeti Ulusal Enerji İdaresi'nin Himayesinde Düzenleniyor. Haberleri

Beşinci Rusya-Çin Enerji İş Forumu Pekin'de Başladı

Beşinci Rusya-Çin Enerji İş Forumu (RCEBF), Salı günü Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de başladı. Forum, Rosneft ve Çin Ulusal Petrol Şirketi...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz