• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Şanlıurfa Valiliği İle Suna Ve İnan Kıraç Vakfı Arasında 2022 Yılında İmzalanan İşbirliği Protokolü Kapsamında Yürütülen Çocukları Destekleyen Mahalleler Projesi’Nin Tanıtım Toplantısı   Gerçekleştirildi.

Şanlıurfa Valiliği İle Suna Ve İnan Kıraç Vakfı Arasında 2022 Yılında İmzalanan İşbirliği Protokolü Kapsamında Yürütülen Çocukları Destekleyen Mahalleler Projesi’Nin Tanıtım Toplantısı   Gerçekleştirildi.

Son dakika Şanlıurfa Valiliği ile Suna ve İnan Kıraç Vakfı arasında 2022 yılında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında yürütülen Çocukları Destekleyen Mahalleler Projesi’nin tanıtım toplantısı   gerçekleştirildi. haberleri ve Şanlıurfa Valiliği ile Suna ve İnan Kıraç Vakfı arasında 2022 yılında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında yürütülen Çocukları Destekleyen Mahalleler Projesi’nin tanıtım toplantısı   gerçekleştirildi. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Şanlıurfa Valiliği ile Suna ve İnan Kıraç Vakfı arasında 2022 yılında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında yürütülen Çocukları Destekleyen Mahalleler Projesi’nin tanıtım toplantısı   gerçekleştirildi. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Şanlıurfa Valiliği İle Suna Ve İnan Kıraç Vakfı Arasında 2022 Yılında İmzalanan İşbirliği Protokolü Kapsamında Yürütülen Çocukları Destekleyen Mahalleler Projesi’Nin Tanıtım Toplantısı   Gerçekleştirildi. Haberleri

Suna’nın Kızları, Şanlıurfa’da Çocukları Destekleyen Mahalleler için Çalışmalarına Başladı

Şanlıurfa Valiliği ile Suna ve İnan Kıraç Vakfı arasında 2022 yılında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında yürütülen Çocukları Destekleyen Mahalle...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz