• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Satış Ve Pazarlama Ekosistemini Bir Araya Getiren Sales Network’Ün Her Yıl Satış Ve Pazarlama Stratejilerine En Çok Katkı Sağlayan Liderlerin Belirlendiği Satışta Liderlik (Leadership İn Sales Awards – Lisa) Ödülünün Sahibi Oldu.

Satış Ve Pazarlama Ekosistemini Bir Araya Getiren Sales Network’Ün Her Yıl Satış Ve Pazarlama Stratejilerine En Çok Katkı Sağlayan Liderlerin Belirlendiği Satışta Liderlik (Leadership İn Sales Awards – Lisa) Ödülünün Sahibi Oldu.

Son dakika satış ve pazarlama ekosistemini bir araya getiren Sales Network’ün her yıl satış ve pazarlama stratejilerine en çok katkı sağlayan liderlerin belirlendiği Satışta Liderlik (Leadership in Sales Awards – LiSA) ödülünün sahibi oldu. haberleri ve satış ve pazarlama ekosistemini bir araya getiren Sales Network’ün her yıl satış ve pazarlama stratejilerine en çok katkı sağlayan liderlerin belirlendiği Satışta Liderlik (Leadership in Sales Awards – LiSA) ödülünün sahibi oldu. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. satış ve pazarlama ekosistemini bir araya getiren Sales Network’ün her yıl satış ve pazarlama stratejilerine en çok katkı sağlayan liderlerin belirlendiği Satışta Liderlik (Leadership in Sales Awards – LiSA) ödülünün sahibi oldu. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Satış Ve Pazarlama Ekosistemini Bir Araya Getiren Sales Network’Ün Her Yıl Satış Ve Pazarlama Stratejilerine En Çok Katkı Sağlayan Liderlerin Belirlendiği Satışta Liderlik (Leadership İn Sales Awards – Lisa) Ödülünün Sahibi Oldu. Haberleri

DeFacto Serdar Ersoy’a Satışta Liderlik ödülü

DeFacto’nun Alternatif Satış Kanalları ve İş Geliştirme Genel Müdürü Serdar Ersoy, satış ve pazarlama ekosistemini bir araya getiren Sales Network’ün...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz