• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Şehzadebaşı Ve Esenyurt’Taki Tıp Merkezlerinde Ücretsiz Olarak Devam Ediyor. İstanbullular Tıp Merkezlerine Giderek Ya Da ‘İstanbul Senin Uygulaması’ Üzerinden Başvuru Yaparak Muayene Olabiliyor.

Şehzadebaşı Ve Esenyurt’Taki Tıp Merkezlerinde Ücretsiz Olarak Devam Ediyor. İstanbullular Tıp Merkezlerine Giderek Ya Da ‘İstanbul Senin Uygulaması’ Üzerinden Başvuru Yaparak Muayene Olabiliyor.

Son dakika Şehzadebaşı ve Esenyurt’taki Tıp Merkezlerinde ücretsiz olarak devam ediyor. İstanbullular tıp merkezlerine giderek ya da ‘İstanbul Senin Uygulaması’ üzerinden başvuru yaparak muayene olabiliyor. haberleri ve Şehzadebaşı ve Esenyurt’taki Tıp Merkezlerinde ücretsiz olarak devam ediyor. İstanbullular tıp merkezlerine giderek ya da ‘İstanbul Senin Uygulaması’ üzerinden başvuru yaparak muayene olabiliyor. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Şehzadebaşı ve Esenyurt’taki Tıp Merkezlerinde ücretsiz olarak devam ediyor. İstanbullular tıp merkezlerine giderek ya da ‘İstanbul Senin Uygulaması’ üzerinden başvuru yaparak muayene olabiliyor. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Şehzadebaşı Ve Esenyurt’Taki Tıp Merkezlerinde Ücretsiz Olarak Devam Ediyor. İstanbullular Tıp Merkezlerine Giderek Ya Da ‘İstanbul Senin Uygulaması’ Üzerinden Başvuru Yaparak Muayene Olabiliyor. Haberleri

İBB’DEN HALK SAĞLIĞI HİZMETİ: ÜCRETSİZ KANSER TARAMASI

İBB’nin ilk kez Mart 2023’de başlattığı Meme Kanseri Gözetim Hizmeti, İBB’nin Tozkoparan, Kayışdağı, Şehzadebaşı ve Esenyurt’taki Tıp Merkezlerinde üc...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz