• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • T.c. Kültür Ve Turizm Bakanlığının Desteğiyle Düzenlediği 8. Sağlıklı Fikirler Kısa Film Yarışması’Na Başvurular Başladı.

T.c. Kültür Ve Turizm Bakanlığının Desteğiyle Düzenlediği 8. Sağlıklı Fikirler Kısa Film Yarışması’Na Başvurular Başladı.

Son dakika T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığının desteğiyle düzenlediği 8. Sağlıklı Fikirler Kısa Film Yarışması’na başvurular başladı. haberleri ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığının desteğiyle düzenlediği 8. Sağlıklı Fikirler Kısa Film Yarışması’na başvurular başladı. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığının desteğiyle düzenlediği 8. Sağlıklı Fikirler Kısa Film Yarışması’na başvurular başladı. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

T.c. Kültür Ve Turizm Bakanlığının Desteğiyle Düzenlediği 8. Sağlıklı Fikirler Kısa Film Yarışması’Na Başvurular Başladı. Haberleri

YEŞİLAY SAĞLIKLI FİKİRLER KISA FİLM YARIŞMASI İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI

Yeşilay’ın, uyuşturucu madde bağımlılığının insan ve toplum sağlığına yaptığı olumsuz etkileri ortaya koymak ve gençler arasında uyuşturucu madde bağı...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz