• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Trendyol Basın Açıklaması Yayımladı. Açıklamada Şu İfadelere Yer Verildi: 'gazze’De Yaşanan İnsanlık Dramından Derin Üzüntü Duyuyor; Bölgede Kalıcı Ateşkes Ve Barışın Bir An Önce Tesis Edilmesini Temenni Ediyoruz.

Trendyol Basın Açıklaması Yayımladı. Açıklamada Şu İfadelere Yer Verildi: 'gazze’De Yaşanan İnsanlık Dramından Derin Üzüntü Duyuyor; Bölgede Kalıcı Ateşkes Ve Barışın Bir An Önce Tesis Edilmesini Temenni Ediyoruz.

Son dakika Trendyol basın açıklaması yayımladı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: 'Gazze’de yaşanan insanlık dramından derin üzüntü duyuyor; bölgede kalıcı ateşkes ve barışın bir an önce tesis edilmesini temenni ediyoruz. haberleri ve Trendyol basın açıklaması yayımladı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: 'Gazze’de yaşanan insanlık dramından derin üzüntü duyuyor; bölgede kalıcı ateşkes ve barışın bir an önce tesis edilmesini temenni ediyoruz. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Trendyol basın açıklaması yayımladı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: 'Gazze’de yaşanan insanlık dramından derin üzüntü duyuyor; bölgede kalıcı ateşkes ve barışın bir an önce tesis edilmesini temenni ediyoruz. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Trendyol Basın Açıklaması Yayımladı. Açıklamada Şu İfadelere Yer Verildi: 'gazze’De Yaşanan İnsanlık Dramından Derin Üzüntü Duyuyor; Bölgede Kalıcı Ateşkes Ve Barışın Bir An Önce Tesis Edilmesini Temenni Ediyoruz. Haberleri

Trendyol’dan, Gazze’ye 10 milyon USD insani yardım 

Trendyol basın açıklaması yayımladı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: 'Gazze’de yaşanan insanlık dramından derin üzüntü duyuyor; bölgede kalıcı at...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz