• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Türkiye'nin İlk Ve Tek Sütçülük Kongresi Olan Ulusal Sütçülük Kongresi'nin 3.sü Ankara Cermodern'de Düzenlendi. Karma Grup Organizasyonuyla Gerçekleşen Kongrede Akademi Ve Sektör Liderleri Biraraya Geldi.

Türkiye'nin İlk Ve Tek Sütçülük Kongresi Olan Ulusal Sütçülük Kongresi'nin 3.sü Ankara Cermodern'de Düzenlendi. Karma Grup Organizasyonuyla Gerçekleşen Kongrede Akademi Ve Sektör Liderleri Biraraya Geldi.

Son dakika Türkiye'nin ilk ve tek Sütçülük Kongresi olan Ulusal Sütçülük Kongresi'nin 3.sü Ankara CerModern'de düzenlendi. Karma Grup organizasyonuyla gerçekleşen kongrede akademi ve sektör liderleri biraraya geldi. haberleri ve Türkiye'nin ilk ve tek Sütçülük Kongresi olan Ulusal Sütçülük Kongresi'nin 3.sü Ankara CerModern'de düzenlendi. Karma Grup organizasyonuyla gerçekleşen kongrede akademi ve sektör liderleri biraraya geldi. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Türkiye'nin ilk ve tek Sütçülük Kongresi olan Ulusal Sütçülük Kongresi'nin 3.sü Ankara CerModern'de düzenlendi. Karma Grup organizasyonuyla gerçekleşen kongrede akademi ve sektör liderleri biraraya geldi. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Türkiye'nin İlk Ve Tek Sütçülük Kongresi Olan Ulusal Sütçülük Kongresi'nin 3.sü Ankara Cermodern'de Düzenlendi. Karma Grup Organizasyonuyla Gerçekleşen Kongrede Akademi Ve Sektör Liderleri Biraraya Geldi. Haberleri

TÜRKİYE, SÜT ÜRETİMİNDE DÜNYADA 10. AVRUPA’DA 3. ÜLKE 

Türkiye'nin ilk ve tek Sütçülük Kongresi olan Ulusal Sütçülük Kongresi'nin 3.sü Ankara CerModern'de düzenlendi. Karma Grup organizasyonuyla gerçekleşe...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz