• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Ücretsiz Taşınma İmtiyazına Sahip Yolcular İçin Mevcut Ya Da İleride Alınacak Kararlar İstanbul’Da Uygulanmayacak. 65 Yaş Üstü İstanbullular Diledikleri Gün Ve Saatte İbb'nin İşlettiği Toplu Taşıma Araçlarını Kullanabilecek.

Ücretsiz Taşınma İmtiyazına Sahip Yolcular İçin Mevcut Ya Da İleride Alınacak Kararlar İstanbul’Da Uygulanmayacak. 65 Yaş Üstü İstanbullular Diledikleri Gün Ve Saatte İbb'nin İşlettiği Toplu Taşıma Araçlarını Kullanabilecek.

Son dakika ücretsiz taşınma imtiyazına sahip yolcular için mevcut ya da ileride alınacak kararlar İstanbul’da uygulanmayacak. 65 yaş üstü İstanbullular diledikleri gün ve saatte İBB'nin işlettiği toplu taşıma araçlarını kullanabilecek. haberleri ve ücretsiz taşınma imtiyazına sahip yolcular için mevcut ya da ileride alınacak kararlar İstanbul’da uygulanmayacak. 65 yaş üstü İstanbullular diledikleri gün ve saatte İBB'nin işlettiği toplu taşıma araçlarını kullanabilecek. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. ücretsiz taşınma imtiyazına sahip yolcular için mevcut ya da ileride alınacak kararlar İstanbul’da uygulanmayacak. 65 yaş üstü İstanbullular diledikleri gün ve saatte İBB'nin işlettiği toplu taşıma araçlarını kullanabilecek. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Ücretsiz Taşınma İmtiyazına Sahip Yolcular İçin Mevcut Ya Da İleride Alınacak Kararlar İstanbul’Da Uygulanmayacak. 65 Yaş Üstü İstanbullular Diledikleri Gün Ve Saatte İbb'nin İşlettiği Toplu Taşıma Araçlarını Kullanabilecek. Haberleri

İSTANBUL’DA 65 YAŞ ÜSTÜ ÜCRETSİZ TAŞINMAYA DEVAM EDECEK

İstanbul’da 65 yaş ve üstü yolcular toplu taşımayı ücretsiz kullanmaya devam edecek. İBB, üç yıl önce hayata geçirdiği Özel Taşımacılık İşletim Sistem...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz