• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Wta 500 Brisbane International Turnuvasında Ana Tabloya Yükselen İkinci Türk Kızı Oldu. Senenin İlk Grand Slam Turnuvası Avustralya Açık Tenis Şampiyonası’Nda İse Ana Tabloya Kalma Sürecinde Finale Kadar Üstün Bir Mücadele Sergiledi.

Wta 500 Brisbane International Turnuvasında Ana Tabloya Yükselen İkinci Türk Kızı Oldu. Senenin İlk Grand Slam Turnuvası Avustralya Açık Tenis Şampiyonası’Nda İse Ana Tabloya Kalma Sürecinde Finale Kadar Üstün Bir Mücadele Sergiledi.

Son dakika WTA 500 Brisbane International turnuvasında ana tabloya yükselen ikinci Türk kızı oldu. Senenin ilk Grand Slam turnuvası Avustralya Açık Tenis Şampiyonası’nda ise ana tabloya kalma sürecinde finale kadar üstün bir mücadele sergiledi. haberleri ve WTA 500 Brisbane International turnuvasında ana tabloya yükselen ikinci Türk kızı oldu. Senenin ilk Grand Slam turnuvası Avustralya Açık Tenis Şampiyonası’nda ise ana tabloya kalma sürecinde finale kadar üstün bir mücadele sergiledi. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. WTA 500 Brisbane International turnuvasında ana tabloya yükselen ikinci Türk kızı oldu. Senenin ilk Grand Slam turnuvası Avustralya Açık Tenis Şampiyonası’nda ise ana tabloya kalma sürecinde finale kadar üstün bir mücadele sergiledi. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Wta 500 Brisbane International Turnuvasında Ana Tabloya Yükselen İkinci Türk Kızı Oldu. Senenin İlk Grand Slam Turnuvası Avustralya Açık Tenis Şampiyonası’Nda İse Ana Tabloya Kalma Sürecinde Finale Kadar Üstün Bir Mücadele Sergiledi. Haberleri

AHMET ÇALBOĞA'NIN KALEMİNDEN: 'Milli Tenisçi Zeynep Sönmez, Gurur Kaynağımız Oldu'

Milli Tenisçi Zeynep Sönmez, WTA 500 Brisbane International turnuvasında ana tabloya yükselen ikinci Türk kızı oldu. Senenin ilk Grand Slam turnuvası...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz