• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Yanındayız Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Selen Okay Akçalı Ve Belçika Başkonsolosu Tim Van Anderlecht Ev Sahipliğinde Gerçekleşti.  

Yanındayız Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Selen Okay Akçalı Ve Belçika Başkonsolosu Tim Van Anderlecht Ev Sahipliğinde Gerçekleşti.  

Son dakika YANINDAYIZ Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Selen Okay Akçalı ve Belçika Başkonsolosu Tim Van Anderlecht ev sahipliğinde gerçekleşti.   haberleri ve YANINDAYIZ Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Selen Okay Akçalı ve Belçika Başkonsolosu Tim Van Anderlecht ev sahipliğinde gerçekleşti.   haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. YANINDAYIZ Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Selen Okay Akçalı ve Belçika Başkonsolosu Tim Van Anderlecht ev sahipliğinde gerçekleşti.   ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Yanındayız Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Selen Okay Akçalı Ve Belçika Başkonsolosu Tim Van Anderlecht Ev Sahipliğinde Gerçekleşti.   Haberleri

YANINDAYIZ Derneği “Sezona Merhaba” üye buluşması gerçekleşti

YANINDAYIZ Derneği “Sezona Merhaba” üye buluşması, 5 Eylül 2023 akşamı Belçika İstanbul Başkonsolosluğu’nda, YANINDAYIZ Derneği Yönetim Kurulu Başkanı...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz