• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Yarın Da Etkisini Sürdürecek Yağışlı Hava Sebebiyle Bazı Bölgelerin Yer Yer Saatte 100 Kg Üzerinde Yağış Alabileceği Belirtildi. İstanbulluların Dikkatli Olmaları Mecbur Kalmadıkça Trafiğe Çıkmamaları İstendi. 

Yarın Da Etkisini Sürdürecek Yağışlı Hava Sebebiyle Bazı Bölgelerin Yer Yer Saatte 100 Kg Üzerinde Yağış Alabileceği Belirtildi. İstanbulluların Dikkatli Olmaları Mecbur Kalmadıkça Trafiğe Çıkmamaları İstendi. 

Son dakika yarın da etkisini sürdürecek yağışlı hava sebebiyle bazı bölgelerin yer yer saatte 100 kg üzerinde yağış alabileceği belirtildi. İstanbulluların dikkatli olmaları mecbur kalmadıkça trafiğe çıkmamaları istendi.  haberleri ve yarın da etkisini sürdürecek yağışlı hava sebebiyle bazı bölgelerin yer yer saatte 100 kg üzerinde yağış alabileceği belirtildi. İstanbulluların dikkatli olmaları mecbur kalmadıkça trafiğe çıkmamaları istendi.  haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. yarın da etkisini sürdürecek yağışlı hava sebebiyle bazı bölgelerin yer yer saatte 100 kg üzerinde yağış alabileceği belirtildi. İstanbulluların dikkatli olmaları mecbur kalmadıkça trafiğe çıkmamaları istendi.  ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Yarın Da Etkisini Sürdürecek Yağışlı Hava Sebebiyle Bazı Bölgelerin Yer Yer Saatte 100 Kg Üzerinde Yağış Alabileceği Belirtildi. İstanbulluların Dikkatli Olmaları Mecbur Kalmadıkça Trafiğe Çıkmamaları İstendi.  Haberleri

İSTANBUL’UN BAZI İLÇELERİNE 221 KG YAĞMUR DÜŞTÜ 

Sabaha karşı Avrupa yakasının Batısında ve Anadolu yakasının tamamında etkili olmayan başlayan yağmurun, akşam saatlerine kadar sürmesi bekleniyor. AK...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz